4424 Oljemålning
R Karlsson, Slottsmotiv. Olja på duk, 50x82
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2018 -
9525 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 18 september 2017 -
5327 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2012
1272 Oljemålning
Slottsmotiv, sign AH, 36x50
Såld: 400 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
5103 Oljemålning
1800-tal, Slottsmotiv, 55x60
Såld: 750 kr
Såldes den 14 maj 2012 -
5131 Oljemålning
Sign, Slottsmotiv, 40x60
Såld: 100 kr
Såldes den 7 juni 2010
5232 Oljemålning
Stig Jonzon, -36, Slottsmotiv, 35 x 25
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2009 -
6408 Oljemålning
Slottsmotiv, 23 x 29
Såld: 400 kr
Såldes den 17 december 2007 -
7027 Oljemålning
tysk slottsmotiv, 66x96
Såld: 800 kr
Såldes den 11 oktober 2004